0
No products in the cart.

Begin van het schooljaar

De studies zijn begonnen, saaie lessen en eindeloze projecten. Maar vergeet niet dat dit jaar knallend is begonnen met de HOI-week. Een week lang ontdekken, feesten, spelletjes en plezier! De maandag en dinsdag waren om de school en leraren te leren kennen. Rondleidingen, presentaties, quizzen en borrels om de week rustig te beginnen. Zodra we klaar zijn op school begint het verkennen van studentenstad Enschede. Bioscoop bezoek, kroegentocht, het park in, barbecueën, Rondleidingen, feesten en nog veel meer! Vooral het feest gedeelte is er genoeg! Alle uitgaansgelegenheden hebben de deuren open voor alle HOI fanaten. Gratis toegang en soms zelfs gratis drinken maakten de week compleet. Wij willen alle mama’s en papa’s bedanken voor hun hulp en betrokkenheid. Tevens bedanken wij alle studenten, voor wie we het uiteindelijk allemaal doen voor deze prachtige week!

Begin van het schooljaar
Schuiven naar boven