0
No products in the cart.

Introductieweek 22 t/m 26 augustus 2016

Nog twee maandjes en het is al weer zover, een nieuw studiejaar waarbij wij graag nieuwe bouwkundige en civieltechnische studenten welkom heten op Saxion! Op maandag 22 en dinsdag 23 augustus vinden de academiedagen plaats welke verplicht zijn voor alle nieuwe studenten. Meer informatie hierover? ga dan naar www.saxion.nl/startersinfo

Vanaf woensdag 24 augustus neemt de HOI het programma over en ga jij samen met jou studiegenoten onder begeleiding van papa’s en mama’s de stad Enschede verkennen! Via deze link kun jij je hiervoor aanmelden! Meld je aan voor 1 augustus en ontvang korting!

Wij zien jou graag vanaf maandag 22 Augustus, om samen met jou een mooie start van je studiecarrier bij Saxion te maken!

Vragen? mail dan naar info@svconstruct.nl

Tot dan!

studeren1

 

Introductieweek 22 t/m 26 augustus 2016
Schuiven naar boven