0
No products in the cart.

Ten Brinke

Wie zijn wij

Ten Brinke is een vooruitstrevend bedrijf met een eigen identiteit en de traditie en soliditeit van een familiebedrijf. Van uitvoerend bouwbedrijf gegroeid tot een internationaal opererende, innovatieve bouwer, projectontwikkelaar, financier en belegger met ondertussen meer dan 1.000 werknemers.

Projecten

Hoofdgebouw Qurios Resort Gulpen
Steigenberger Intercity Hotel Hoofddorp
Transformatie monumentale chocoladefabriek

Werken/stagelopen

Niet alleen tijdens het realiseren van projecten, maar ook als het gaat om onze medewerkers, hechten wij veel waarde aan de persoonlijke ontwikkeling en mogelijkheid tot continue bijscholing. Hierdoor kunnen wij snel en effectief reageren op veranderingen in de markt en onze voortdurende groei consolideren met de nodige knowhow.

Onze interne Ten Brinke Academy ontwikkelt en realiseert online modules, waarin onze medewerkers de benodigde hulp en ondersteuning krijgen aangeboden over alle onderwerpen uit de vastgoed- en bouwsector.

Schuiven naar boven