0
No products in the cart.

Voortman Afstuderen: Kostenefficiënt Ontwerpen Dak- en Gevelbekleding

Voortman Steel Construction is een sterk groeiende speler in de bouwwereld. We maken van de meest uitdagende en complexe projecten een succes. Dit doen we onder meer door mee te denken in het bouwproces van de klant. Al in de calculatiefase, nog voor het uitbrengen van de offerte, nemen we samen met onze (Sales) Engineers het gehele project door om kansen voor optimalisatie en kostenbesparing te signaleren en risico’s uit te sluiten. Voor deze afstudeeropdracht werk je samen met collega’s van de afdeling Sales Engineering. Jij gaat meedenken over de toepasbaarheid van onze dak- en gevelbekleding. Je onderzoek en analyseert verschillende varianten en beantwoordt vragen als:

  • Welk product pas het best bij een bepaalde overspanning?
  • Welke voor- en/of nadelen heeft het aanpassen van de overspanning op de toepasbaarheid van de producten?

Hierbij houd je uiteraard ook rekening met de kosten. Je resultaten leg je vast in een adviesrapport.

WIJ BIEDEN

Bij Voortman staat iedereen voor elkaar klaar. We zijn een bedrijf met een prettige werksfeer. We zijn ervan overtuigd dat dit bijdraagt aan de prestaties van al onze medewerkers, stagiairs en afstudeerders. Tijdens je afstudeeropdracht krijg je een ervaren begeleider of coach toegewezen. Bevalt het van beide kanten goed? Dan gaan we graag met je in gesprek. En wie weet kom je na afloop wel bij ons werken!

  • Een afstudeervergoeding van €450,- bruto per maand.
  • Kwalitatief hoogwaardige apparatuur en materialen die je nodig hebt om je werk goed uit te kunnen voeren.
  • Ook als afstudeerder maak je volledig deel uit van ons team. Dat vinden wij erg belangrijk.
  • Een erg leerzame afstudeerperiode bij onze innovatieve organisatie.
  • Alle vrijheid en verantwoordelijkheid om jouw opdracht succesvol af te ronden.

Meer informatie? Bezoek de website!

Voortman Afstuderen: Kostenefficiënt Ontwerpen Dak- en Gevelbekleding
Schuiven naar boven