0
No products in the cart.

Voortman Steel Group

Wie zijn wij

Voortman Steel Construction is onderdeel van de Voortman Steel Group. Wij ontwerpen, produceren en leveren kwalitatief hoogwaardige projecten in staal. Onze afdeling Design & Build richt zich op het ontwerp en de realisatie van waardevol bedrijfsvastgoed. De meest uiteenlopende projecten komen voorbij: van een hypermodern kantoor met een opslaghal tot een machinewerkplaats of fabriek. Casco of turnkey, met een staal of hybride constructie als basis. Het ontwerp en de invulling van het gebouw komen in nauw overleg met onze opdrachtgever tot stand. Het realiseren van kwalitatief hoogwaardige bedrijfspanden, dat is waar we samen voor staan.

Projecten

NK Liftinterieurs Bleiswijk
NK Liftinterieus - Bleiswijk
VSC_Hardenberg
Plastchem - Hardenberg
VSC_Nijverdal
Ostermann - Nijverdal

Werken/stagelopen

Bij Voortman staat iedereen voor elkaar klaar. We zijn een bedrijf met een prettige werksfeer. We zijn ervan overtuigd dat dit bijdraagt aan de prestaties van al onze medewerkers, stagiairs en afstudeerders. Onze afdeling Design & Build bestaat uit een jonge, energieke groep mensen die zich iedere dag weer 100% inzet om voor onze klanten de meest uiteenlopende bedrijfspanden te bouwen. Bij ons krijg je volop ruimte om te leren en jezelf te ontwikkelen, zowel persoonlijk als vaktechnisch.

Vacatures

Hier komen vacatures te staan zodra deze beschikbaar worden.

Schuiven naar boven